Jak zacząć biegać

Tydzień 12

Pamiętaj, aby przed biegiem zrobić rozgrzewkę.

  seria 1 seria 2
  bieg marsz bieg marsz
dzień 1 19 1,5 19  
1 dzień przerwy
dzień 2 19 1 19  
1 dzień przerwy
dzień 3 20 1 20  
2 dni przerwy

Jeśli uda Ci się wykonać cały dzień, możesz spokojnie przejść do następnego. Jeśli akurat masz słabszy dzień i nie dasz rady przebiec całego treningu, znacznie lepiej wyjdziesz na tym, że go powtórzysz po dniu przerwy. Bez pośpiechu - chodzi bardziej o regularność niż wyniki.

Advertisement

Brawo za ukończenie programu biegowego!

Świetna robota przy dokończeniu programu biegowego! Ciężko pracowałeś, a teraz czas na zabawę bieganiem.

Jesteś gotowy, aby wyjść i cieszyć się bieganiem. Bieganie nie tylko jest dobre dla ciała, ale także pomaga poczuć się dobrze wewnętrznie. Może to być Twój szczęśliwy czas, w którym możesz cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu i poruszaniem ciałem.

Pamiętaj o częstym bieganiu. Nie tylko pozytywnie wpłynie to na Twoje zdrowie, ale także sprawi, że poczujesz się świetnie. Biegając, możesz czuć się bardziej pozytywny i silniejszy w swoim umyśle i ciele.

Zatem załóż buty do biegania i idź pobiegać. Poczuj powiew wiatru, znajdź dobre tempo i po prostu ciesz się nim. Masz przed sobą całą drogę pełną nowych przygód.

Bieganie może być świetną zabawą, a masz wszystko, czego potrzebujesz, aby czerpać z tego przyjemność. Więc śmiało, zacznij biegać i baw się świetnie!

Miłego biegania!

Wszystkiego najlepszego,

Przyjaciel, który kocha bieganie